Akcja "Góra Grosza"

Ruszyła XXII edycja akcji

„Góra Grosza”

Nasze przedszkole przyłączyło się do akcji

„Góra Grosza”– akcji zbierania monet w całej Polsce, organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom.

Przekazane pieniądze to pomoc dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu, oraz wsparcie dla ich rodzin.

Wiemy, że rodzina jest ostoją i fundamentem na lata. Dlatego pomagamy dzieciom, które zostały rozłączone z rodzicami i tym, które są taką rozłąką zagrożone. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne- pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

Przedszkolaki nie zawodzą, każdy przynosi tyle ile może – w myśl zasady „ jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie!”

Gorąco zachęcamy do włączenia się do akcji!

do 30.03.2022r.

organizatorzy: Kosmowska Wioletta