Dzieci uczą rodziców

Szanowni Państwo,

Wspólnie z psycholog Beatą Liwowską przygotowujemy dla Państwa kolejny filmik w ramach naszego cyklu poradników edukacyjnych. Motywem przewodnim trzeciego filmu będzie rozwój dziecka. Film podobnie jak dwa poprzednie udostępnimy Państwu - oczywiście za darmo.
Dziś zapraszamy do obejrzenia krótkiej zapowiedzi filmu, którą zamieściliśmy na naszym profilu na Facebooku (kliknij tutaj)
Premiera filmu "Rozwój dziecka" już 12 kwietnia 2021 roku.
.Poniżej przesyłamy również filmiki do dwóch pierwszych poradników: "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa" i "Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta".

Z wyrazami szacunku,
Dawid Wiejata
koordynator ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców"

Zobacz poprzednie filmy zrealizowane w ramach cyklu "CRL uczy rodziców"

Film "Wychowanie dzieci – 10 porad psychologa"
Psycholog, niczym przewodnik, podpowiada jak wychować dziecko. Jakich błędów się wystrzegać i co możemy zmienić w swojej relacji z naszą pociechą..

Film "Bezpieczeństwo dzieci – 10 porad policjanta"
Wspólnie z Komendą Powiatową Policji w Zawierciu przygotowaliśmy film, w którym mówimy rodzicom, jak dbać o bezpieczeństwo swoich pociech. W ciągu czternastu minut policjantka udziela dziesięciu praktycznych porad, które powinien znać i stosować każdy rodzic.

Centrum Rozwoju Lokalnego w mediach społecznościowych

Centrum Rozwoju Lokalnego