Laureaci konkursu "Recyklingowe Przedszkole".

W czerwcu nasze Przedszkolaki wzięły udział w akcji "Recyklingowe Przedszkole", organizowanej przez MPGK i Urząd Miasta Chełm.

Celem akcji było wykonanie zabawki lub przedmiotu użytecznego dla przedszkola z materiałów przeznaczonych do recyklingu.. Przedszkolaki wykazały się dużą wyobraźnią. Spośród 55 prac , które wpłynęły z 11 chełmskich przedszkoli , 7 należało do nas. Uroczystość podsumowująca akcję odbyła się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej im. M. P. Orsetti., 28 czerwca 2022r.

-III miejsce w konkursie zajęła Ola Z.  z Grupy Krasnala Hałabały. Wykonała kuchenkę , którą po konkursie przekazano do zabawy dzieciom ze Żłobka Słoneczko.
 -Wyróżnienie otrzymał Jaś K z Grupy Krasnala Hałabały za piękny kosz na śmieci z kolorowych nakrętek..
 Dyplomy i drobne upominki za udział w konkursie otrzymali :
-Piotruś Z., z Grupy Krasnoludków, za zabawkę sensoryczną,
-Amelia Z. z Grupy Krasnala Hałabały za wazon,
- Amelia J. z Grupy Krasnala Hałabały, za świnkę skarbonkę,
-Zosia K. z Grupy Krasnala Hałabały za piękną wiosenną torebkę,
-Ernest O. z Grupy Krasnala Hałabały za wiaderko.
Cieszymy się, że Dzieci tak licznie reprezentowały nasze Przedszkole . Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie w przebieg akcji. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.