Imieniny: Alfa, Leonii

W marcu i kwietniu, w naszym Przedszkolu, zagościły bajki H. Ch. Andersena. Wszyscy je znają i kochają od ponad 170 lat.

Pod ich wpływem wierzymy w siebie i swoją przyszłość, uczymy się sposobów wyjścia z opresji, wzbogacamy swoje życie wewnętrzne. Bajki pomagają nam zrozumieć, że szczęśliwe życie jest dostępne, ale tylko wtedy, gdy nie ucieka się od życiowych zmagań, tylko stawia im czoło. Rozwijają naszą wrażliwość, wyobraźnię, budują więź między dorosłym a dzieckiem, uczą wartości moralnych, wzbogacają słownictwo dzieci, uczą myślenia, pomagają w zrozumieniu siebie, ludzi i świata.
      Ponieważ bajki te kochają młodsi i starsi, ogłosiliśmy Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny "Dobro i piękno w świecie bajek H. Ch. Andersena". Z miejskich przedszkoli wpłynęło 7 prac. Były bardzo piękne, więc trudno naszemu Jury było wybrać tą najpiękniejszą.W związku z tym, ogłaszamy , że wszyscy uczestnicy konkursu zostają jego LAUREATAMI.
GRATULUJEMY !