NOWY ROK SZKOLNY

Drodzy Uczniowie,
życzymy, aby rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijających doświadczeń.  Życzymy by czas spędzony w szkole pozwolił odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Niech nie zabraknie Wam energii i zapału do poznawaniu otaczającego świata, a jego odkrywanie niech dostarczy Wam wiele radości.

Szanowni Rodzice
jesteście Państwo ważną częścią szkolnej społeczności. Życzymy Państwu dobrej współpracy z dyrektorami, nauczycielami i wychowawcami. Życzymy dumy z osiągnięć Waszych podopiecznych, wiele powodów do zadowolenia i cierpliwości.

Szanowni Nauczyciele
życzymy Państwu wytrwałości i niesłabnącego zaangażowania w proces edukacyjny dzieci i młodzieży. Życzymy satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich podopiecznych. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.