Klasy I w "Krainie Rumianku"
27 listopada uczniowie z klasy Ia, lb, lc pojechali do Krainy Rumianku. Tam czekało na nich wiele atrakcji: między innymi występy kolędników, warsztaty ozdabiania gwiazd betlejemskich, malowania bombek, kulig i najważniejsze - spotkanie ze Świętym Mikołajem i prezenty.
Dzieci był bardzo zadowolone i stwierdziły, że najbardziej podobał się im kulig i oczywiście spotkanie z Mikołajem.