U Mikołaja w Żukowie
W dniu 1 grudnia klasa 4b wspaniale się bawiła i integrowała podczas Mikołajek klasowych w Żukowie.
Wszystkie dzieci dostały wspaniałe prezenty od Mikołaja, w zamian prezentując swoje talenty. Uczniowie uczyli się pisać listy do Św. Mikołaja na przyszły rok i dekorowali pierniczki.
Największą atrakcją dla dzieci było karmienie zwierząt i obserwowanie ich zachowania (alpaki, strusie, barany, kozy, daniel, sarny, króliki, kury, indyki, nutria).
Dużo emocji towarzyszyło dzieciom, gdy wyprowadziły na spacer alpaki. Wspólną zabawę na świeżym powietrzu uczniowie zakończyli przy ognisku z kiełbaskami i piankami.