Maraton Pisania Listów Amnesty International
W piątek 12 grudnia 2025 r. nasza pięcioosobowa delegacja miała zaszczyt uczestniczyć w uroczystym Finale Maratonu Pisania Listów Amnesty International w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Czarnieckiego w Chełmie.
Nasi uczniowie z klasy 8a nie tylko reprezentowali szkołę, ale także działali:
To już 10. edycja tej ważnej akcji.
Jesteśmy dumni, że dołożyliśmy swoją cegiełkę do wspólnego dzieła – Maraton po raz kolejny udowodnił, że młody głos ma siłę sprawczą!
Dziękujemy Szkolnej Grupie Praw Człowieka i I LO w Chełmie za zaproszenie i inspirację.