Szkoła Podstawowa Nr 3 z O. I. im. Adama Mickiewicza w Chełmie

22 - 100 Chełm

ul. Rejowiecka 76

tel. 82 565 69 27

zsp3chelm@op.pl

Wyniki nauczania - rok szl. 2021/2022

 

 

Prymus Szkoły Podstawowej Nr 3 w Chełmie

Piotr Kruszewski V a i Paulina Wójcik V a – ze średnią  ocen 5,67

 

 

 

 

Średnia ocen i frekwencja klas IV-VIII

klasa IVa – 4,85/ 85,65%

klasa IVb - 4,35/ 84,99%

klasa Va – 4,55/ 83,54%

klasa VIa – 4,19/ 86,34%

klasa VIIa – 3,56/ 85,89%

klasa VIIb – 4,14/ 78,98%

klasa VIIIa – 4,06/ 67,92%

klasaVIIIb – 3,95/ 80,89%

klasa VIIIc – 4,05/ 79,49%

 

Uczniowie z najwyższą średnią ocen

klasy IV

Aleksandra Staniak – 5,64

Mikołaj Chemicz – 5,45

Dorota Szkliniarz – 5,45

Julia Woźniak – 5,45

Karina Świder – 5,36

Piotr Wolanin – 5,36

Martyna Szczotkowska – 5,18

Krzysztof Wójtowicz – 5,18

Bartłomiej Wrona - 5,18

Kamil Turowski – 5,18

Wiktoria Czarny – 5,09

Przemysław Skołyszewski – 4,91

Karolina Król – 4,82

Aleksander Masiarz – 4,82

Bartłomiej Suprynowski - 4,82

Emilia Oleksiejuk – 4,82

 

klasa V

Piotr Kruszewski – 5,67

Paulina Wójcik – 5,67

Martyna Kaszczuk – 5,58

Aleksandra Sawosz – 5,17

Maja Czerniak - 5,17

Urszula Szyszkowska - 5,17

Julia Dybczyńska – 5,08

Kacper Szoda - 5,08

Krzysztof Konarski – 5,00

Sandra Barwiak - 4,83

Maja Jasik – 4,83

Karolina Mazur - 4,75

Maja Piechel – 4,75

Maciej Skibiński - 4,75

Zuzanna Zawadka - 4,75

 

klasa VI

Magdalena Bochen- 5,50

Antonina Daniluk- 5,50

Szymon Kwiatek- 5,25

 

klasy VII

Aleksandra Pastuszak- 5,50

Oliwia Gałaś - 5,36

Aleksandra Wójcicka - 5,00

Kornelia Serej – 5,00

Marcel Łatka – 4,93

Gabriela Skorupa – 4,86

Wiktor Maksim- 4,77

 

klasy VIII

Filip Banaszek - 5,43

Julia Cymborska - 5,14

Malwina Szyszkowska- 5,14

Kamil Miechowicz - 5,07

Wiktoria Zółć - 5,07

Ignacy Czerniak - 5,07

Kamil Łatka - 5.07

Jakub Grotnik - 5,00

Hanna Nowak - 4,93

Patryk Łysomirski - 4,79

Katarzyna Mierzwa – 4,79

Martyna Skiba - 4,79

Marcin Chemicz - 4,79

 

 

Czytelnik Roku

Wiktoria Łukasiewicz VIA

Wiktoria Trendak IIA

Klaudia Panasiuk IA

Julia Czuluk IB