Szkoła Podstawowa Nr 3 z O. I. im. Adama Mickiewicza w Chełmie

22 - 100 Chełm

ul. Rejowiecka 76

tel. 82 565 69 27

zsp3chelm@op.pl

SZPILKA - gazetka szkolna

Szpilka działa w Szkole Podstawowej nr3 w Chełmie od roku szkolnego 2014/2015.
Tworzyli ją i nadal tworzą uczniowie klas IV-VIII.
Młodzi dziennikarze uczą się samodzielności w myśleniu i działaniu, utrwalają i ćwiczą redagowanie różnych form wypowiedzi publicystycznej, rozwijają swoją kreatywność, umiejętność podejmowania inicjatywy czy pracy zespołowej.
Dzięki aktywności dziennikarskiej uczniowie mogą także aktywnie zaangażować się w życie społeczności szkolnej i podjąć wyzwanie zmieniania jej na lepsze.
Rozwijają też swoje zainteresowania dziennikarskie, nabywając przy tym umiejętności bycia obiektywnymi w ocenie ludzi i zdarzeń. 

Artykuły

2022-04-28

Wyniki konkursu

 

W konkursie na najładniejsze zdjęcie przedstawiające nasze miasto wygrało zdjęcie numer 4! W zabawie wzięło udział 190 uczniów i nauczycieli - zwycięska fotografia zdobyła 99 głosów (pozostałe wyniki umieszczono na drzwiach sali 42). Autorem najładniejszego zdjęcia jest Marcel Jandziński z klasy II B.

Gratulacje
 
 

 

Czytaj więcej o: Wyniki konkursu
2022-04-22

Zagłosuj na konkursowe zdjęcie

 

W Konkursie Fotograficznym „Moje miasto – Chełm” zorganizowanym przez redakcję szkolnej gazetki ‘”Szpilka” możesz zagłosować na zdjęcie, które podoba Ci się najbardziej (szpilkatrojka@gmail.com ).

Nagrody i dyplomy dla młodych fotografików już wkrótce.

 

Czytaj więcej o: Zagłosuj na konkursowe zdjęcie

Pliki do pobrania