Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Dzień dziecka w grupie Krasnala Hałabały

8 czerwca 2021 r. dzieci z grupy Krasnala Halabały wyjechały na wycieczkę do Pokrówki, aby wspólnie z rodzicami i nauczycielkami spędzić jeden z ostatnich dni w takim gronie, bowiem od września rozpoczną naukę w klasie pierwszej. Był to prezent od rodziców z okazji Dnia Dziecka, który okazał się wspaniałym pomysłem, bo dzieci były bardzo zadowolone z atrakcji, które na nie czekały: duży plac zabaw że zjeżdżalnią, trampoliną, huśtawkami, hamakiem i grami zręcznościowymi. W trakcie pobytu dzieci odwiedziła pani animator, która uświetniła wycieczkę zabawiali integracyjnymi, puszczaniem baniek oraz pięknymi ręcznie malowanymi tatuażami. Był również czas na odpoczynek oraz rozmowy przy ognisku i pieczenie kiełbasek. To był naprawdę wspaniały dzień.