Środa, 2024-05-01

Imieniny: Józefa, Lubomira

Sportowa Olimpiada Przedszkolaków

14 września 2021 r.  na Stadionie Miejskim w Chełmie,  odbyła się  Sportowa Olimpiada Przedszkolaków, którą zorganizowało Chełmskie TKKF dla chełmskich przedszkoli publicznych i niepublicznych.

W imprezie tej, nasze przedszkole reprezentowała Grupa Krasnala Hałabały- Nasze Sześciolatki.
Dzieci wzięły udział w czterech konkurencjach. Były to:
- bieg sztafetowy 8 x 10 metrów
- pokonanie tunelu o długości 4,5 metra z obiegnięciem pachołka
- strzał do bramki unihoc
W tych konkurencjach brała udział drużyna złożona  z 4 dziewczynek i 4 chłopców.
Kolejną konkurencją był plener malarski. Zadaniem dwojga dzieci było namalowanie obrazka " Jak spędziłem wakacje?"
Nad przebiegiem konkurencji  czuwali  Sędziowie i  Plastycy. Dodatkowo, na murawie stadionu, wszystkie dzieci wzięły udział  w wesołej. zabawie integracyjnej .
Nasze Przedszkolaki sumiennie i z wielkim zaangażowaniem przygotowywały się do  zawodów , pod czujnym okiem Wychowawcy- p.Delfiny Litwin-Baran, czego wynikiem było zdobycie 1 miejsca. Dzieci w nagrodę otrzymały puchar, medale i do zrealizowania bon na kwotę 300zł na zakup sprzętu sportowego lub pomocy dydaktycznych.

Dziękujemy i gratulujemy!