Konkursy 2019/2020

Konkurs plastyczny „Nasza mała ojczyzna”

Uczennice naszej szkoły: Patrycja Iwańczuk z klasy V A, Paulina Czerpak z klasy V B i Weronika Zombert z klasy V B zostały laureatkami powiatowego konkursu plastycznego „Nasza mała ojczyzna”, którego organizatorem była poseł Anna Dąbrowska Banaszek.

10 marca w burze poselskim Anny Dąbrowskiej Banaszek odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i upominków. Nagrodą jest wyjazd do sejmu.

Uczniów przygotowała do konkursu Joanna Jamrozińska

Konkurs literacko – plastyczny „Gdyby Jadwiga Młodowska żyła dziś…”

9 III uczennica klasy VIII A Aleksandra Rubik odebrała nagrodę laureata w konkursie „Gdyby Jadwiga Młodowska żyła dziś…”, którego organizatorem była PWSZ w Chełmie.

Uczennicę przygotowała do konkursu Joanna Jamrozińska

Uroczystość wręczenia nagród i podziękowań obyła się podczas Konferencji Naukowo – Metodycznej „Ku edukacji przyszłości – przez teorię do praktyki” w PWSZ w Chełmie.

Konkurs plastyczny „Legenda o białym niedźwiedziu – interpretacje”

25 maja organizator konkursu Urząd Miasta Chełm ogłosił wyniki

W kategorii "UCZNIOWIE KLAS IV-VIII PODSTAWOWYCH" wyróżnienia otrzymały uczennice:

- Maja Chomik z klasy V B i Aleksandra Rubik z klasy VIII A, która zdobyła też nagrodę internautów.

Link do strony na fb:

Konkurs plastyczny „Mała pszczoła wiele zdoła”

Nadbużański Związek Pszczelarzy w Chełmie, organizator konkursU plastycznego „Mała pszczoła wiele zdoła” przyznał w kategorii uczniowie szkół podstawowych IV – VIII

- II nagrodę Amelii Smerdel z klasy V A

- i wyróżnienia dla Zuzanny Walkiewicz z klasy IV A i Michała Walczuka z klasy VI C.

Uczniów do konkursu przygotowała Joanna Jamrozińska

Link do strony:

Protokół z posiedzenia komisji konkursu plastycznego „Mała pszczoła wiele zdoła”: